Сьогодні в громаді стартував конкурс "Подаруй новорічно-різдвяний настрій"

Дата: 10.12.2021 13:13

Відповідно до рішення виконавчого комітету селищної ради від 09.12.2021 року № 215 оголошується конкурс «Подаруй новорічно-різдвяний настрій» на найкраще новорічне оформлення вітрин, фасадів закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, житлових будинків та прилеглих територій в населених пунктах Каланчацької територіальної громади.

До участі в конкурсі запрошуються всі жителі населених пунктів громади, підприємства, установи, об’єкти торгівлі, ресторанного господарства і побутового обслуговування населення.

Для участі в ньому необхідно до 20 грудня 2021 року:
1) створити святкову новорічну локацію
2)  подати організаторам конкурсу заяву встановленого зразка
3) надати фото (щонайменше з трьох ракурсів), зроблені у світлу та темну пору доби у хорошій якості про будинок, об’єкт (заклад),  який подається на конкурс.

Всі матеріали  надсилаються на електронну (2835203946@mail.gov.ua) або поштову адресу (75800, вул.Херсонська, 1 смт Каланчак) організатору конкурсу.

Конкурс триватиме з 10 по 25 грудня 2021 року. Початком вважається дата розміщення повідомлення про початок проведення конкурсу.

Конкурсна комісія у присутності керівника підприємства, установи, організації, господаря домогосподарства (за попередньою домовленістю) в період з 20.12.2021 до 25.12.2021 проводитиме огляд об’єкта і на спеціальному засіданні визначатиме переможців.

Крім конкурсної комісії, участь у визначенні переможців можуть брати всі бажаючі громадяни, що підписані на офіційну сторінку Каланчацької ТГ у мережі «Фейсбук». Для цього необхідно ставити «вподобання» під тими фото, які сподобалися.

Підсумки конкурсу будуть підведені 28 грудня 2021 року. Переможці отримають грамоти, подяки, подарунки.
Результати конкурсу будуть висвітлені на вебсайті громади та офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради