Відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 14:03

Фото без описуСьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Віддати шану загиблим прийшло чимало людей. Серед них представники селищної ради, працівники бюджетних установ та громадських організацій, рідні,  близькі і друзі померлих унаслідок вибуху на ЧАЕС, небайдужі мешканці громади.

До учасників мітингу звернулася селищний голова Світлана Фоміна, яка висловила слова вдячності і поваги ліквідаторам аварії та наголосила, що український народ ніколи не забуде подвигу Героїв.

Про події 35-літньої давнини згадував житель Каланчака Михайленко В.І.

"Ми ніколи не забудемо той страшний день, він назавжди закарбувався у нашій пам’яті. Завдяки мужності ліквідаторів, аварія яка сталася 26 квітня 1986 року, була локалізована», - зазначив виступаючий.

Під час мітингу було згадано прізвища наших земляків-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які живуть поряд з нами,  Арсієнка С., Віннікова В., Журинського О., Кухарця В., Ліпатнікова І., Мірошниченка О., Москалюка В., Получанова Л., Сікорського В., Боровика О.

У виконанні Олександра Крайнова прозвучала пісня «Крик Чорнобиля». Вже після перших акордів на очах у присутніх забриніли сльози.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації аварії, які врятували світ ціною власного життя. Вічна пам’ять тим, кого вже немає поряд з нами,  Бездольному П., Дем’янову А., Дяговцю І., Завацькому С., Коневському І., Порхуну С., Корнієнко К., Кравченку О., Сопоту М., Дахну І.

По завершенню мітингу учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку.

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради