Увага! Ускладнення погодних умов!

Дата: 28.12.2021 17:11

УВАГА! Шановні мешканці Каланчацької громади!

За прогнозами  Херсонського обласного центру з гідрометеорології, 28 грудня 2021 року у другій половині дня температура повітря поступово почне знижуватись до 3-8 градусів морозу, і триматиметься так найближчі три доби!

Наразі на дорогах ожеледиця. Також, спостерігається обледеніння дерев та дротів електромереж.

Шановні водії!  Будьте уважними та обережними за кермом! За можливістю, утримайтеся від подорожей автотранспортом на далекі відстані. Дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, не перевищуйте швидкість, уникайте невідомих шляхів та ризикованих маневрів.

Шановні пішоходи! Будьте особливо обережним при переході вулиці під час ожеледиці, а також пересуваючись тротуарами.  Під вагою льоду гілки дерев можуть ламатися й падати. Зверніть увагу на дахи будинків! Від падаючого снігу і бурульок можна отримати небезпечні травми й навіть загинути.

Людям похилого віку краще не виходити з дому без нагальної потреби.

Слідкуйте за прогнозом погоди та будьте обережними!