Представники Каланчацької громади отримали нагороду в різдвяному фестивалі «Щедра кутя – багате життя»

Дата: 15.01.2022 20:33

Фото без опису14 січня 2022 року  у м.Херсоні на площі біля ККЗ «Ювілейний» відбулося театралізоване свято «Щедрий вечір».

Колядувальники та щедрувальники з 27 громад області з’їхались аби відсвяткувати Старий Новий рік за народними традиціями.

До свята долучилися й представники нашої громади. Це народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Українські вечорниці» Привільського СБК  (керівник Тимошенко Н.) та вокальний ансамбль «Лілея» Жовтневського СБК (керівник Боброва Т).

У рамках заходу проходив різдвяний кулінарний фестиваль  «Щедра кутя – багате життя». Херсонці та гості міста мали змогу покуштувати смачної куті. Для оцінки страв працювала спеціальна комісія.

І ось тут, наші земляки довели, що вміють не тільки гарно щедрувати і маланкувати, а й смачно готувати. Їх визнали переможцями у номінації «Фьюжн-кутя» - незвичне змішання інгредієнтів і смаків.

Ми пишаємося вами та зичимо нових творчих здобутків і перемог!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради