До Дня Соборності України у громаді відбудеться ряд тематичних заходів

Дата: 17.01.2022 16:08

Фото без описуЗ нагоди Дня Соборності України, який відзначають щороку 22 січня, на території  Каланчацької громади відбудеться ряд тематичних заходів.

Зокрема, 21 січня о 10:00 годині у Головному будинку культури (малий зал, 2-й поверх) відбудеться літературно-музична композиція «Україна – моя Батьківщина».

Цього ж дня  за участю керівництва громади  планується провести урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та пам’ятного знаку воїнам, що загинули в зоні АТО/ООС на Сході України.

22 січня настоятель Михайлівського храму протоієрей Михайло Кулина  відправить Молебень за Україну (вул. Михайлівська, 16).

У бібліотечних закладах громади протягом тижня проводитимуться  книжкові та ілюстративні виставки, огляди літератури тощо.

Усі заходи відбудуться із дотриманням протиепідемічних вимог.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради