19 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.01.2022 13:04

Фото без описуСьогодні, 19 січня 2022 року, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. У ньому взяли участь 16 членів виконкому та запрошені.

Першими заслухали питання інформативного характеру та звіти:
1) Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2021 рік;
2) Про роботу комісії з надання адресної матеріальної допомоги при виконавчому комітеті селищної ради за 2021 рік;
3) Про виконання плану роботу виконавчого комітету за II півріччя 2021 року;
4) Про виконання заходів щодо наповнення бюджету Каланчацької селищної територіальної громади;
5) Про виконання плану заходів щодо проведення у 2021 році Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»;
6) Про виконання програми національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини»;
7) Про виконання програми поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З метою залучення мешканців  територіальної громади до вирішення та узгодження питань місцевого значення члени виконкому схвалили проєкт Положення про публічні електронні консультації з громадськістю.
Також, попередньо розглянуто та схвалено три місцеві цільові програми.

Наступні два питання стосувалися захисту прав та інтересів дітей, а саме: про встановлення опіки над дитиною-сиротою та щодо надання дозволу на укладання договору дарування.

Було розглянуто додаткові питання, пов’язані з організацією харчування у закладах освіти селищної ради, громадських робіт у 2022 році та встановленням тарифу на постачання  теплової енергії для комунальних закладів Каланчацької громади.

Крім цього, членами виконкому було підтримано пропозицію керуючої справами виконавчого комітету Ірини Куюн щодо започаткування у Каланчацькій громаді проведення конкурсу на отримання щорічної відзнаки «Жінка року».

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Каланчацької територіальної громади.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради