Оголошується початок проведення конкурсу «Жінка року-2021»

Дата: 20.01.2022 18:10

Фото без описуЗ метою привернення уваги до ролі жінки в сучасному суспільстві і визнання заслуг жінок Каланчацької територіальної громади, що досягли значних успіхів у різних сферах діяльності виконавчий комітет селищної ради оголошує про початок проведення конкурсу «Жінка року-2021».

Для  підготовки та проведення конкурсу «Жінка року-2021» рішенням виконкому від 19.01.2022 року № 16 затверджено положення про Конкурс, створено організаційний комітет і конкурсну комісію з визначення переможців.

У Конкурсі можуть брати участь жінки, не молодше 18 років, які здійснюють свою діяльність на території Каланчацької територіальної громади, мають досягнення у професійній, творчій, інтелектуальній, соціально-гуманітарній діяльності, впливають на громадське життя громади, сприяють її розвитку.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

1) Громадська та благодійна діяльність
2) Бізнес
3) Сфера краси
4) Освіта
5) Медицина
6) Культура та мистецтво
7) Державна служба та місцеве самоврядування
8) Соціальний захист
9) Сфера торгівлі
10) Промисловість та сільське господарство

Для участі в Конкурсі необхідно до 10 лютого 2022 року  надати організаційному комітету в електронному (скановані копії документів на e-mail: 2835203946@mail.gov.ua) або паперовому вигляді (75800, смт Каланчак, вул.Херсонська, 1, каб. 6) наступні матеріали:

• подання від підприємства, установи або організації на ім’я голови оргкомітету за підписом керівника підприємства, установи, організації або в формі есе (для осіб, що номінуються за власною ініціативою або за поданням інших осіб);
  • заявка-анкета на участь у Конкурсі за встановленою формою;
  • письмова згода кандидата на обробку персональних даних;
  • копії документів, що підтверджують досягнення претендентки;
  • фотографія в електронному вигляді в форматі jpeg.

За довідками звертатися до голови оргкомітету Конкурсу – Куюн Ірини Юріївни за телефоном (05530) 3-10-53 або за адресою: смт Каланчак, вул.Херсонська, 1, каб. 6.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради