У 2021 році місцева скарбниця Каланчацької територіальної громади отримала понад 85 мільйонів гривень

Дата: 21.01.2022 15:07

Фото без описуЯк повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року місцева скарбниця Каланчацької селищної територіальної громади отримала для розвитку та забезпечення соціальних потреб громади понад 85 млн гривень податків і зборів.

Порівняно з показниками 2020 року це майже на 11 млн гривень більше.

Основними складовими місцевого бюджету традиційно залишаються податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло понад 45,7 млн гривень, плата за землю та єдиний податок — по 14 млн гривень кожного.

Податківці зазначають, що системне наповнення дохідної частини бюджету базується, перш за все, на сумлінному ставленні до сплати податкових зобов'язань свідомих платників. А сплачені до бюджетів місцевих громад податки сприяють розвитку інфраструктури, забезпечують достойне фінансування соціальної сфери, покращення рівня життя громади.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі