Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 15:09

Напередодні Дня Соборності України, 21 січня 2022 року,  в Головному Будинку культури відбулось урочисте зібрання за участю керівництва громади, представників трудових колективів та  громадськості.

По традиції  захід розпочався з виконання державного гімну України.

Після чого з вітальним словом до присутніх звернулась Каланчацький селищний голова Світлана Фоміна, яка зазначила, що лише в єдності дій та соборності душі ми зможемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Також вона наголосила, що  ті  події, які зараз відбуваються  в Україні вимагають від усіх людей  єдності заради досягнення спільної мети – миру.

Ведучі  заходу Світлана Гришко та Тетяна Боброва висвітили історичне минуле нашої держави, той нелегкий шлях України від здобуття соборності  до її незалежності.

Концертна програма була сповнена зворушливими патріотичними піснями у виконанні працівників закладів культури.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради