Відсьогодні українці можуть придбати ліки за кошти програми єПідтримка

Дата: 24.01.2022 14:59

Фото без описуЗ 24 січня вакциновані українці від 60 років можуть придбати лікарські засоби за кошти, отримані у межах президентської програми єПідтримка.

За кошти програми можна придбати в аптечних закладах та інтернет-аптеках виключно лікарські засоби. Не можна купувати засоби з недоведеною ефективністю, біологічно активні добавки чи медичні прилади.

Умови для придбання ліків, а це – вік і наявність «зеленого» COVID-сертифіката, банки перевірятимуть у момент проведення платежу. Коли саме покупець оформив картку єПідтримка – неважливо.

Слід звернути увагу, що препарати за програмою «Доступні ліки», вартість яких відшкодовується аптекам державою, пацієнт, як і раніше, може отримати безоплатно.

Детальніше про програму можна дізнатися на сайті

Джерело: МОЗ України