Увага! Погіршення погодних умов на Херсонщині

Дата: 24.01.2022 15:21

Фото без описуУвага! Сьогодні на території Херсонської області протягом дня очікується сильний сніг. Також синоптики прогнозують налипання мокрого снігу, утворення снігових заметів та ожеледицю.

Станом на 06 годину ранку проїзд державними дорогами області забезпечено. Обмеження руху транспорту на всіх напрямках відсутнє. На дорогах області працюють 37 одиниць техніки та 56 працівників.

В обласному центрі обмеження руху транспорту відсутнє. На дорогах міста працюють 7 одиниць техніки та 8 працівників комунальних служб.

Шановні водії! Будьте уважними та обережними за кермом! Дотримуйтесь безпечного інтервалу та дистанції, не перевищуйте швидкість.

Шановні пішоходи! Будьте особливо обережними при переході вулиці під час ожеледиці, а також пересуваючись тротуарами.
Людям похилого віку краще не виходити з дому без нагальної потреби.

Слідкуйте за прогнозом погоди та будьте обережними!

Джерело: Херсонська ОДА