Іван Наконечний – найстарший з Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 09:44

Фото без описуІван Максимович Наконечний (18 жовтня 1931, Київ, УРСР — 7 березня 2014, Київ, Україна) — активіст Євромайдану. Найстарший загиблий Небесної сотні, помер в лікарні після травм не сумісних з життям. Герой України.

Подіії, які розгорнулися в серці столиці України 30 листопада 2013 року, сприийняв, як зазіхання на конституціийні права і свободи громадян України. Отож приєднався до протестних акцій. Допомагав майданівцям чим міг, незважаючи на свої 82 роки. Посвідчення захисника Майдану №91587 від 8 січня 2014 р. Родичі вмовляли не ходити на Майдан у такому віці. У відповідь чули, що він давав військову присягу захищати свій народ!

Отримав важку травму голови і хребта 18 лютого під час заворушень на вулиці Інститутській. 7 березня помер у лікарні.