Відбувся захід до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам на сході України відбувся захід, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Зворушливо і проникливо звучали слова, вірші та пісні про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто вийшов на Майдан та про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.
Усі учасники зібрання, затамувавши подих перенеслись спогадами у той трагічний для нашої країни хід історії та хвилиною мовчання згадали усіх, хто загинув під час Революції гідності, всіх героїв Небесної Сотні , всіх хто віддав своє життя на Південному Сході нашої держави за неньку Україну.
Настоятель Михайлівського храму протоієрей Михайло Кулина відправив поминальну панахиду за загиблими та померлими від ран: Серебринським В.О., Березою О.Г, Іржиком Ю.І, Горієнком В.О.
Після відбулося покладання квітів.
Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради