Запрошуємо взяти участь у заході до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Дата: 23.02.2022 13:48

Фото без описуУказом Президента України від 26 лютого 2020 року № 58 установлено День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який відзначається щороку 26 лютого.

З нагоди відзначення цієї дати  25 лютого 2022 року о 09:00 годині на площі імені Тараса Шевченка відбудеться мітинг «Крим – це Україна».

У програмі заходу:
церемонія підняття кримськотатарського прапора поряд із Державним Прапором України з виконанням Державного Гімну України та Гімну кримськотатарського народу.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету