Мінфін продовжує стабільно забезпечувати здійснення бюджетних розрахунків

Дата: 28.02.2022 20:22

В умовах військового стану Міністерство фінансів здійснює забезпечення потреб держави, її захисту, соціальної підтримки населення, макроекономічної та фінансової стабільності України.

Незважаючи на складні умови через військову агресію зі сторони РФ, бюджетна система України функціонує у повному обсязі. Мінфін, Казначейство та НБУ  спільно забезпечують здійснення всіх необхідних платежів.

На єдиному казначейському рахунку кошти у розмірі 33 млрд грн. Це дає можливість здійснювати всі необхідні виплати.

Першочергово фінансуються видатки на безпеку і оборону, а також захищені видатки: пенсії, соціальні виплати, зарплати бюджетників, обслуговування державного боргу.

Команда Мінфіну цілодобово веде перемовини з нашими міжнародними партнерами щодо залучення фінансової допомоги. МВФ, Світовий банк, ЄБРР, США, Канада, Великобританія, Німеччина, Японія, Італія, Франція, ЄС, міжнародні інвестфонди, платіжні системи, банки. Всі підтримують Україну у вкрай складних для нас умовах. ??

Слава Україні!

Урядовий Портал