Як зафіксувати збитки, завдані аграрному підприємству внаслідок війни?

Дата: 20.12.2022 17:19

Аграрії активно долучаються до наповнення інтерактивної мапи руйнувань агросектору. Станом на сьогодні, на порталі, презентація якого відбулась на початку листопада, аграрії зареєстрували вже 299 об'єкти, які постраждали через війну.

Долучайтеся і ви до створення доказової бази та поділіться доказами жахливих наслідків брутальної військової агресії росії.

Як зафіксувати збитки, завдані аграрному підприємству внаслідок війни?

• Дізнайтеся більше інформації щодо методології польової фіксації та етапів документування у розроблених практичних рекомендаціях з документування втрат аграрних підприємств, зі зразками процесуальних документів, що розміщені за посиланням.
  • Перегляньте відео з практичними рекомендаціями щодо правильної фото- та відеофіксації руйнувань на місцевості, завданих агропідприємствам внаслідок військових дій.
  • Додавайте задокументовані пошкоджені об’єкти до Інтерактивної мапи руйнувань, яка була розроблена в рамках спільного проекту Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та Всеукраїнська Аграрна Рада.

Нагадаємо, що для вас працює безкоштовна консультація щодо фіксації збитків

Підтримуємо одне одного та продовжуємо працювати заради перемоги!

З сайту Херсонської обласної державної адміністрації