ДОПОМОЖІТЬ ПОВЕРНУТИ ДИТИНУ ДОДОМУ! ДЕРЖАВНИЙ ПОРТАЛ “ДІТИ ВІЙНИ”

Дата: 20.12.2022 17:31

«Діти війни»  це державний портал розшуку дітей, який публікує актуальну інформацію про постраждалих та приймає звернення із запитом розшуку дитини або інформацією про її місцеперебування.

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн,просимо повідомляти на ДЕРЖАВНИЙ ПОРТАЛ «ДІТИ ВІЙНИ», який працює в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного Інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.