Каланчацька громада у скорботі – від отриманих мінно-вибухових травм помер майор поліції Сергій Макаров

Дата: 20.12.2022 19:03

Каланчацьку громаду спіткала непоправна втрата – від отриманих раніше поранень під час  проведення стабілізаційних заходів на деокупованій території Дар’ївської територіальної громади помер заступник начальника з превентивної діяльності відділення поліції  №2 Скадовського районного відділу поліції майор поліції Сергій Макаров.

Сергій отримав поранення 07 грудня під час вилучення схрону боєприпасів, залишених військовими рф на їхніх колишніх позиціях. Того дня в результаті вибуху мінної пасти окупантів загинули четверо працівників поліції Черкаської області. Ще четверо поліцейських, серед яких був Сергій Макаров, отримали поранення різного ступеню тяжкості. Сергія в край тяжкому стані госпіталізували й терміново прооперували. Згодом його перевезли до Одеси. Лікарі робили все можливе, щоб врятувати пораненого. Нажаль, організм Сергія не зміг впоратися з отриманими травмами. Однак, 18 грудня, 34-річний майор поліції  Сергій Сергійович Макаров помер.

Без сина залишились батьки, без брата – сестра, без чоловіка – дружина, без батька – 5-річний син. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Сергія

Вічна пам’ять! Герої не вмирають !