Колектив поліції Херсонщини попрощався з колегою – Сергієм Макаровим, життя якого забрала війна

Дата: 22.12.2022 17:29

21 грудня, в Миколаєві в Небесне військо провели поліцейського Херсонщини Сергія Макарова. В останню путь вірного присязі правоохоронця проводжали рідні, друзі, колеги.

Заступник начальника відділення поліції №2 Скадовського районного відділу поліції майор поліції Сергій Сергійович Макаров помер 18 грудня від тяжких поранень, отриманих у результаті вибуху мінної пастки, що її залишили окупанти на Херсонщині.

В правоохоронних органах Сергій Макаров пропрацював майже 20 років. До останнього дня свого життя був вірний Присязі. Підтримати рідних, віддати шану офіцеру та провести поліцейського в останню путь прийшли колеги як із рідного відділення поліції, так і з інших підрозділів.

Тепер він несе службу в Небесній варті.

Вічна пам'ять Герою...

Головне управління Національної поліції в Херсонській області