Коли ми кажемо «патріоти» в Україні й у США, ми однаково маємо на увазі захист держави та людей

Дата: 23.12.2022 17:45

«Сьогодні буде дуже коротке звернення і в незвичних умовах, але як завжди – про те, чого ми досягли. Повертаємось із Вашингтона – їдемо з хорошими результатами. З тим, що дійсно допоможе. Коли ми кажемо «патріоти» в Україні і у Сполучених Штатах – ми однаково маємо на увазі захист держави і людей. Це питання вирішено для України. Є і фінансова підтримка. Є й інші домовленості – про них трохи згодом. Я дякую Президенту Байдену і за допомогу, і за його міжнародне лідерство, і за налаштованість на перемогу. Дякую Конгресу Сполучених Штатів – обом палатам, обом партіям, усім тим, хто підтримує Україну, усім тим, хто бажає перемоги так само, як і всі ми. Перемога – буде!» Звернення Володимира Зеленського наприкінці 302-го дня війни.

Ознайомитись зі зверненням можна за посиланням :  https://youtu.be/FOvJgncXJNQ

З сайту Хреоснської обласної державної адміністрації