Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 22.12.22

Дата: 23.12.2022 17:47

Фахівці Vodafone та Київстар відновили роботу 5 базових станцій: 3 у Суворовському та 2 у Дніпровському районах Херсона. Нині на звільненій Херсонщині працює 167 базових та 2 пересувні станції.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 26 бригади – це 115 робітників та 40 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, які живлять Іванівку, Кар’єрне,  Архангельське, Любимівку,  Херсон, Кізомис та Комишани.

Продовжується поетапне поновлення розподілу природного газу, виконання ремонту пошкоджених ділянок мереж та пуск газу споживачам у таких населених пунктах: Велика Олександрівка (підключено 1102 абонентів з 2301), Новодмитрівка (підключено 163 абонентів з 272), Старосілля (підключено 87 абонентів з 131), Високопілля (підключено 299 абонентів з 1473), Довгове (підключено 14 абонентів з 42) та Мала Олександрівка (підключено 166 абонентів з 344).

Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині. Нині фахівцям вдалося розчистити 231 кілометр доріг державного значення та 361 кілометр – місцевого.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили майже 9 гектарів територій, вилучили 153 вибухонебезпечні предмети, знищили – 76. Піротехніки ДСНС обстежили 4 гектари територій, вилучили та знешкодили 60 вибухонебезпечних предметів.

До Херсонської обласної клінічної лікарні доставили від Центру громадського здоровʼя МОЗ 12 палетів ліків та медзасоби, а також оргтехніку та ноутбуки. Гуманітарну допомогу розподілять між закладами охорони здоров’я Херсонщини.

За інформацією Херсонської обласної деражвної адміністрації