Привітання начальника Каланчацької селищної військової адміністрації з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2022 13:37

Шановна громадо! Рік, що минає, став для всієї України справжнім випробуванням на міцність. Повномасштабна війна, яку розпочала росія, щоденно забирає життя та здоров’я українців, руйнує українські міста та села, нищить інфраструктуру та приносить страждання всім українським родинам.

Однак українці не здаються. Ми об’єднали зусилля та з допомогою закордонних партнерів та міжнародних фондів, сміливо протистоїмо ворогу та стоїмо на захисті безпеки і свободи не лише України, а й всього цивілізованого світу.

Цьогоріч Різдво Христове є непростим для усіх нас. Однак від щирого серця бажаю Вам відчути диво народження Ісуса.

Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Начальник Каланчацької селищної військової адміністрації Світлана ФОМІНА!