Спеціалісти ХОКАРС лагодять домівки херсонців, пошкоджені російськими обстрілами

Дата: 27.12.2022 19:26

Фахівці Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби допомагають херсонцям ліквідувати наслідки чергових російських обстрілів. Квартира херсонця Володимира постраждала від ворожого удару – вибуховою хвилею вибило вікна. Робітники ХОКАРС оперативно допомогли містянину – вибиті шибки закрили спеціальним матеріалом. Якщо ваш будинок постраждав від російських обстрілів, ви можете звернутися за допомогою. Заявки приймають на “гарячій лінії” Херсонської ОВА: 0800330951 або 091 481 78 45.

Зараз роботи виконуються тільки у Херсоні. Найближчим часом фахівці працюватимуть на всій звільненій Херсонщині. Аби оперативніше ліквідувати наслідки ворожих обстрілів, нам потрібні робочі руки.

Якщо ви шукаєте роботу і готові працювати на благо херсонців, звертайтеся до відділку кадрів ХОКАРС за номером: 067-008-17-72.

З сайту Херсонської обласної державної адміністрації