Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця» подовжує термін подання заявок

Дата: 29.12.2022 22:46

Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця» подовжує термін подання заявок. Новими етапами конкурсу визначено:

• Подача заявок конкурсантами: 05 грудня 2022 року - 31 січня 2023 року
  • Оцінювання заявок конкурсною комісією: 26 грудня 2022 року - 10 лютого 2023 року
  • Оголошення переможців: 13 лютого 2023 року
  • Надсилання подарунків переможцям: 13 лютого - 28 лютого 2023 року

Захід є частиною Національного Фестивалю «Код Нації», зима 2022-2023 роки. До організації конкурсу приєдналися: громадська організація «МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ», благодійний фонд «Відсоток Небайдужих», Всеукраїнський молодіжний рух Let's do it Ukraine, проєкт «ProМову»; інформаційним партнером виступає Український державний центр позашкільної освіти.

Конкурс спрямован на популяризацію української культури: створення аутентичного контенту задля поширення в суспільстві культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей. Увесь прибуток буде передано на підтримку Збройних Сил України.

Детальну інформацію можна знайти на веб-сайті конкурсу за посиланням: https://contest.kod-natsii.com/

Автор: Управління інформаційних технологій Херсонської ОДА