Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 29.12.22

Дата: 29.12.2022 22:55

Фахівці Vodafone та Lifecell відновили роботу 4 базових станцій у Херсоні: 1 у Суворовському, 2 у Дніпровському та 1 у Корабельному районах міста. Київстар відновив 3 базові станції: в селах Киселівка та Миролюбівка Херсонського району, а також у селі Новорайськ Бериславського району. Нині на звільненій Херсонщині працює 187 базових та 2 пересувні станції.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 28 бригад – це 118 робітників та 40 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять населені Мар’янське, Берислав, Благодатне, Твердомедове, Любимівку, Херсон, Наддніпрянське та Зеленівку.

Над відновленням пошкоджених російськими обстрілами будівель у Херсоні працювало 37 осіб – ХОКАРС, ДСНС, КП “Парки Херсона” та будівельники. Першочергові ремонтні роботи проведено за 8 адресами. Загалом перекрито OSB-листами 85 пошкоджених вікон.

Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині. Нині фахівцям вдалося розчистити майже 383 кілометри доріг місцевого значення.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили понад 3 гектари територій, вилучили 11 вибухонебезпечних предметів, знищили – 19. Піротехніки ДСНС обстежили понад 10 гектар територій, вилучили та знешкодили 96 вибухонебезпечних предметів.

До Бериславської ЦРЛ доставлено потужний дизельний генератор на 110 кВ, наданих посольством Ізраїлю.

З сайту Херсонської ОДА