Росія лише глибше заганяє себе в глухий кут. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 30.12.2022 19:54

«Хочу подякувати нашим бійцям Повітряних сил, українській ППО, яка сьогодні успішно відбила чергову російську атаку. Збито 54 ракети, 11 ударних дронів. Відзначилися наші воїни по всій Україні, і я дякую всім нашим повітряним командуванням: «Центру», «Півдню», «Сходу» та «Заходу». А особливо ми всі з вами вдячні воїнам 96-ї Київської, 160-ї Одеської та 208-ї Херсонської зенітних ракетних бригад, чиї результати сьогодні найбільші. На жаль, маємо і кілька влучань. Наші енергетики, ремонтні бригади протягом дня роблять усе, щоб українці якнайменше відчули наслідки удару терористів. І я дякую всім, хто працює заради відновлення постачання енергії. Станом на цей вечір відключення електрики є в більшості областей України. Але це не порівняти з тим, що могло б бути, якби не наші героїчні зенітники й ППО. Із кожним таким ракетним ударом Росія лише глибше заганяє себе в глухий кут. Ракет у них стає все менше. Натомість статус найбільшого терориста у світі ще довго матиме наслідки для Росії та її громадян. І кожна ракета тільки закріплює, що все це має завершитися трибуналом. Саме так і буде». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 309-го дня війни.

Звернення за посиланням : https://youtu.be/dnqPUrYoVCs

З сайту Херсонської ОДА