Очільник Херсонщини відзначив рятувальників

Дата: 07.01.2023 02:24

Начальник Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич вручив почесні грамоти ХОВА та подяки працівникам піротехнічних підрозділів ДСНС з Херсонщини, Луганщини та Тернопільщини, які очищають наші території від вибухівки, залишеної російським ворогом, та відновлюють інфраструктурні об'єкти.

“Праця цих фахівців - безцінна. Щодня вони ризикують найціннішим - життям, щоб ми могли спокійно ходити по рідній землі. Останніми днями рашисти обстрілюють пожежні частини, Герої-рятувальники гинуть на очах своїх колег, але ніхто з них не відмовляється від своєї благородної професії”, – наголосив Ярослав Янушевич.

Також очільник Херсонщини відвідав пожежні частини у Станіславі та Чорнобаївці, які нещодавно відкрили.

“Вогнеборці налаштовані позитивно і попри все готові працювати для рідного краю. Миру, міцного здоров'я і янгола-охоронця кожному з вас! Низький уклін за нашу безпеку”, – зазначив начальник ХОВА.

З сайту Херсонської ОДА