Від ефективності дій у кожній точці фронту залежить ефективність дій на фронті загалом

Дата: 09.01.2023 01:35

«Сьогодні відбулось перше у цьому році звільнення наших воїнів із російського полону. Іще 50 українців повернуті додому: 33 – офіцери, 17 – рядові і сержанти. Серед них – захисники Київщини, Донеччини та Маріуполя, півдня нашої країни. Без жодної перерви працюємо, щоб звільнити всіх українців і українок, які утримуються окупантами. І я дякую нашій команді, що забезпечує обміни: Буданов, Єрмак, Малюк, Усов, Лубінець та інші. А особливо дякую всім тим нашим підрозділам, які поповнюють обмінний фонд. Відзначу також успішність наших Повітряних сил: від початку цієї доби збито вже три гвинтокрили окупантів, кілька безпілотників. Молодці, хлопці! Дякую за послідовну демілітаризацію держави-агресора». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 319-го дня війни.

Відео за посиланням:https://youtu.be/f2gWXDkP8NU

З сайту Херсонської ОДА