Битва за Донбас триває. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 09.01.2023 23:45

«Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Головну увагу приділили ситуації на Донеччині та Луганщині – саме на тих напрямках, які зараз найгарячіші. Бахмут і Соледар, Кремінна і Сватове, загальні перспективи на Донбасі на найближчі тижні. Битва за Донбас триває. І хоч окупанти зараз сконцентрували найбільші свої зусилля на Соледарі, усе одно результатом цієї важкої та тривалої битви стане звільнення всього нашого Донбасу. Я дякую всім нашим воїнам, які захищають наш Бахмут і проявляють максимальну стійкість! Дякую всім бійцям у Соледарі, які витримують нові й іще жорсткіші штурми окупантів! Це надзвичайно важко: там майже не залишилося цілих стін... Завдяки стійкості наших воїнів там, у Соледарі, ми виграли для України додатковий час і додаткові сили. А що хотіла Росія там виграти? Повністю все зруйноване, життя майже не залишилось. І тисячі їхніх людей втрачені: уся земля під Соледаром у трупах окупантів і в шрамах від ударів. Ось такий вигляд і має божевілля. Я дякую всім нашим захисникам і захисницям за кожен крок уперед на інших напрямках на передовій, за поступове просування – дуже обережне, прораховане й саме тому абсолютно надійне». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 320-го дня війни.

Відео за посиланням:https://youtu.be/o1oR4wttNKw

З сайту Херсонської ОДА