Поліція попереджає, що почастішали випадки шахрайств, пов’язаних із можливістю отримання грошову допомогу

Дата: 10.01.2023 14:29

До уваги жителів Херсонської області!

Останнім часом почастішали випадки шахрайств, пов’язаних із можливістю отримання матеріальної допомоги.

Так, днями в Херсонське районне управління поліції звернулася 35-річна жителька Суворовського району міста. Вона повідомила, що в одній із соціальних мереж побачила оголошення про можливість отримання грошової допомоги. Заявниця перейшла за посиланням та невідомій особі надала дані своєї банківської картки. Згодом з картки жінки були зняті кошти в сумі 9800 гривень.

Схожа ситуація сталася вчора, 9 січня, з 56-річною жителькою мікрорайону Таврійський. Про надання матеріальної допомоги жінка побачила оголошення в одній із груп одного з багатофункціональних месенджерів.  Потерпіла перейшла за вказаним посиланням, ввела дані своєї картки, а через деякий час виявила, що з її банківської картки були зняті кошти в сумі 5611 гривень.

Тож поліцейські закликають громадян бути пильними та радять:

• отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел — сайтів міністерств, відомств і т.д.
  • уважно перевіряти адресу офіційного сайту, адже один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс;
  • не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах;
  • якщо ж фінансову інформацію розголошено, слід негайно звернутись до банку та заблокувати картку (номер «гарячої лінії» — на звороті картки);
  • у разі підозри шахрайських дій невідкладно повідомляти до поліції.
  • З сайту Херсонської ОДА
  • Фото без опису