Звернення Володимира Зеленського наприкінці 325-го дня війни

Дата: 14.01.2023 19:47

«Росія завдала чергового масованого ракетного удару по українських містах. Усюди – цивільні обʼєкти! У місті Дніпрі зруйновано житловий будинок. Усі його поверхи, із другого по девʼятий, упали від вибуху російської ракети. Вдалося врятувати десятки людей – поранених і травмованих. Їм надається допомога. Серед них діти, найменшій дівчинці три роки. І це на зараз. На жаль, перелік загиблих зростає з кожною годиною... Мої співчуття рідним і близьким. Чи можна зупинити російський терор? Так. Чи можна зробити це якось інакше, ніж на полі бою в Україні? На жаль, ні. Це можна і треба зробити на нашій землі, у нашому небі, у нашому морі… Із понад 30 запущених по Україні за день ракет понад 20 було збито. Це сотні врятованих життів. Я дякую за це нашим Повітряним силам, нашим зенітникам й усім, хто допомагає. Ворог отримає нашу відповідь на полі бою. Наші воїни це забезпечать». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 325-го дня війни.

Відео за посиланням:https://youtu.be/lYRgH3Egn80

З сайту Херсонської ОДА