Важливо – що нормальні люди об’єднуються у відповідь на терор. Звернення Президента

Дата: 15.01.2023 23:40

«Сьогодні весь день отримую доповіді з Дніпра. Там продовжується розбір завалів. Залучені всі необхідні служби, і я дякую всім, хто здійснює рятувальну операцію! Дякую працівникам ДСНС, поліції та Національної гвардії, комунальних служб, нашим лікарям, усім волонтерам і звичайним дніпрянам, які допомагають! Станом на цей час залишається невідомою доля більше 30 людей, які могли бути в будинку на час влучання ракети терористів. Десятки людей вдалося врятувати з-під завалів, серед них – шестеро дітей. Ми боремось за кожну людину! І рятувальна операція триватиме стільки, скільки буде хоч найменший шанс врятувати життя. На зараз в переліку загиблих – 30 людей, в тому числі одна дитина – дівчинка, їй було 15 років. Є повідомлення про те, що двоє дітей залишились сиротами – їхні батьки серед загиблих. Мої співчуття всім, хто втратив своїх рідних… За час, що минув після цієї ракетної атаки, Україна почула слова співчуття і підтримки від багатьох лідерів, суспільних діячів, журналістів і звичайних людей з різних країн світу. Я дякую кожному, хто не залишився байдужим! Це дуже важливо – що нормальні люди об’єднуються у відповідь на терор». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 326-го дня війни.

Відео  за посилання: https://youtu.be/WkUZw2PsDpI

З сайту Херсонської ОДА