У Давидовому Броді відновили міст через річку Інгулець

Дата: 19.01.2023 10:47

Зусиллями 26-ї бригади спецтранспорту ЗСУ на споруді встановлені залізні прольоти з дерев'яним покриттям - тож мостом може рухатися не лише легковий, але й вантажний транспорт.

Забезпечено проїзд у дві сторони одночасно по напряму Кочубеївка - Давидів Брід.

Село звільнили 4 жовтня минулого року - його мешканці довгі місяці чекали на відновлення однієї з головних «артерій», що пов'язує їх з іншими населеними пунктами.

Начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич відзначив військових Почесними грамотами та Подяками голови ХОВА за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, мужність і відвагу, самовідданість і оперативність, проявлені під час ліквідації наслідків військової агресії російської федерації проти України та відновлення об’єктів життєзабезпечення звільнених населених пунктів Херсонської області військові.

“Щиро вдячний Богдану Володимировичу Бондарю, голові адміністрації Державної спеціальної служби транспорту, Олександру Георгійовичу Тарнавському, командувачу оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» та всім військовим, завдяки яким маємо міст”, – наголосив очільник Херсонщини.

Відео за посиланням:https://www.facebook.com/watch/?v=842304180180410

З сайту Херсоснької ОДА