Освітній курс зі створення цифрових продуктів від провідних IT-практиків на Дія.Цифрова освіта

Дата: 20.01.2023 15:01

Шукаєш себе в новій професії або в одній із найпривабливіших сфер бізнесу — продуктовому IT? Мрієш запустити власний застосунок чи YouTube-канал? Вже маєш ідею свого продукту? Тоді саме для тебе створено освітній серіал «Створення та розвиток ІТ-продуктів», спрямований на розвиток IT-підприємництва і сфери продуктового IT в Україні задля додаткового підсилення економіки країни.

Курс доступний безоплатно на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта. Його мета — допомогти якомога більшій кількості людей зорієнтуватись у професіях, які можна опанувати в продуктовому IT. Долучитись може кожен, хто хоче відкрити для себе нову професійну сферу, що особливо актуально для тих, хто змушений шукати нові можливості через війну.

В Україні більш ніж 1000 продуктових компаній, 5 із яких оцінюють у понад мільярд доларів. Українські продуктові IT-компанії входять у світові топи. Хочеш ознайомитися з тим, як працюють сучасні продуктові IT-компанії?

Проходь віртуальний курс-стажування від Genesis, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів!

Процеси роботи, структура команди та дані, ілюстровані в тестових завданнях курсу, спрощені в навчальних цілях і не стосуються реальних продуктів Genesis.

Програма курсу

Серія 1. Що таке продукт та продуктова компанія?

Серія 2. Які продукти є успішними?

Перша зустріч із тімлідеркою

Серія 3. Хто працює у продуктовій команді? Професії в продуктовому IT

Лекція у форматі діалогу із СЕО продуктової компанії SUITSME Галиною Єфремовою

Серія 4. Чим займаються продакт-менеджери?

Друга зустріч із тімлідеркою

Серія 5. Як знайти ідею для свого продукту

Лекція з Віцепрем’єр-міністром — Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим

Третя зустріч із тімлідеркою

Серія 6. Як ухвалювати та пріоритезувати рішення в продуктовому ІТ?

Лекція у форматі діалогу зі співзасновником одного з найпопулярніших інтернет-банків країни Monobank — Дмитром Дубілетом

Четверта зустріч із тімлідеркою

Серія 7. Які метрики використовують в ІТ-продуктах?

П’ята зустріч із тімлідеркою

Серія 8. Що таке маркетинг та навіщо він в ІТ-продуктах?

Серія 9. Інструменти маркетингу

Лекція у форматі діалогу із CEE Client Partner Apps & EdTech у Meta Станіславом Біровим

Шоста зустріч із тімлідеркою

Серія 10. Як поводяться користувачі IT-продуктів?

Серія 11. Як утримати аудиторію твого продукту

Сьома зустріч із тімлідеркою

Серія 12. Що таке дизайн ІТ-продуктів?

Восьма зустріч із тімлідеркою

Серія 13. Які техспеціалісти працюють у продуктових командах?

Серія 14. Які мови програмування треба знати техспеціалістам у продуктовому ІТ?

Дев'ята зустріч із тімлідеркою

Серія 15. Робота менеджера команди в продуктовому IT

Лекція у форматі діалогу із Заступником Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерією Іонан

Фінальна зустріч із тімлідеркою

Серія 16. Як запустити свій продукт?

Курс розроблено ГО «Product IT Foundation for Education» та кофаундинговою IT-компанією Genesis у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України. У партнерстві з Київською школою економіки та інвестиційним фондом Horizon Capital.

За матеріалами Мінцифри