На херсонському залізничному вокзалі відкрили фотовиставку “Разом Незламні”

Дата: 22.01.2023 20:13

Херсонців та гостей міста зустрічає фотовиставка “Разом Незламні” – її відкрили на залізничному вокзалі.

Одинадцять відомих в Україні та світі фотохудожників представили свої роботи. У них вони показали, як живуть та борються українці під час повномасштабної війни: як відновлюють звільнені території, як працюють волонтери, медики, військові та як нашу країну підтримує світ.

Виставка організована фотоархівом Ukrainian Warchive. Її розробили спеціально для Херсона, над реалізацією цієї ідеї почали працювати одразу після звільнення міста від російських загарбників.

Ідея виставки – через фото показати херсонцям, які довгий час провели в російській окупації, а тепер живуть під постійними ворожими обстрілами, як відроджується та бʼється Україна.

Побачити фотовиставку можна щодня на залізничному вокзалі нашого міста-героя з 8:00 до 17:00.

Відео за посиланням:https://www.facebook.com/watch/?v=751528232631365

З сайту Херсонської ОДА