Справедливість є однією з основ соборності. Звернення Володимира Зеленського

Дата: 22.01.2023 23:26

«Перше і головне, про що хочу сьогодні сказати, – це справедливість. Справедливість, яка є, до речі, однією з основ соборності. Бо в суспільстві, яке відчуває справедливість, об’єднання людей – завжди міцніше. Сьогодні Кабінет Міністрів України звільнив з посади заступника міністра, який був викритий співробітниками НАБУ. У правоохоронців є всі можливості, щоб провести розслідування і направити це провадження до суду. І я хочу, щоб це було нашим сигналом усім, чиї дії або поведінка порушують принцип справедливості. Звичайно, зараз основна увага – питанням оборони та зовнішній політиці. Але це не означає, що я не бачу і не чую, що говорять в суспільстві на різних рівнях – як на центральному, так і в регіонах. І цей тиждень буде часом відповідних рішень – конкретних та справедливих. Уже підготовлених рішень. Я не хочу зараз нічого анонсувати чи вдаватись у деталі. Але зрозуміло – що привернуло увагу людей. У кожній ситуації будемо детально розбиратися. І розберемося. Суспільство отримає повну інформацію, а держава зробить необхідні кроки». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 333-го дня війни.

Відео за посиланням:https://youtu.be/4W60k7_Ug-k

З сайту Херсонської ОДА