Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 22.01.23

Дата: 23.01.2023 16:32

Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 22 січня.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 18 бригад – це 125 робітників та 46 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Архангельське, Осокорівку, Нововоронцовку, Твердомедове, Берислав, Борозенське, Херсон, Правдине, Зеленівку та Білозерку.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 0,6 гектара територій, вилучили 244 вибухонебезпечні предмети, знищили – 501.

Зі звільненої Херсонщини  автотранспортом евакуйовано 39 осіб, з них 2 – діти.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Загалом понад 3,1 тис. жителів звільнених територій отримали допомогу від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів. Привезли та безкоштовно роздали людям хліб, продуктові набори, готові обіди, гігієнічні набори, подушки, ковдри, “буржуйки”, будматеріали та іншу необхідну продукцію.

До Милівської тергромади прибули дрова та будівельні матеріали. У рамках державної субвенції громада отримала 100 кубометрів дров. Також передали 1000 OSB-листів для ремонту пошкоджених будівель. Окрім цього, благодійний фонд “Волонтери Поділля" передав портативний блок для очищення води.

Волонтери Мальтійської Служби Допомоги з Івано-Франківщини привезли та роздали жителям Херсонщини набори з продуктами першої необхідності.

Почали доставляти будівельні матеріали для ремонту пошкоджених будівель до Нововоронцовської громади. Вчора партію в 1000 OSB-листів привезли до села Любимівка. Їх розподілять між жителями населеного пункту.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА