На Херсонщині запроваджується режим світломаскування та заборона на засоби відеофіксації в автівках

Дата: 10.02.2023 15:52

На території Херсонської області запроваджується ЗАБОРОНА фото- й відеофіксації та використання відеореєстраторів на автомобілях, що не залучені до здійснення заходів правового режиму воєнного стану. Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Використовувати перелічені засоби фіксації не можна на:

• дорогах загального користування;
  • блокпостах;
  • об'єктах інфраструктури;
  • об'єктах загального призначення;
  • укріпленнях або місцях розташування, зосередження чи переміщення військових частин Сил оборони.

Також у Херсонській області з 18:00 до 06:00 діятиме режим світломаскування. У цей часовий проміжок має бути вимкнене вуличне освітлення, освітлення територій об'єктів, будівель та споруд, рекламних вивісок, банерів, вітрин, житлових будинків та прибудинкових територій тощо.

Наполегливо просимо виконувати ці вимоги! Контролювати дотримання розпорядження будуть правоохоронні органи.

З сайту Херсонської ОДА