Штурмова бригада МВС «Сталевий Кордон»: сталевою стіною стоїмо за наш кордон

Дата: 12.02.2023 10:36

Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», частиною яких можуть стати добровольці. Одним із таких підрозділів є бригада «Сталевий Кордон».

15-й мобільний прикордонний загін створений як підрозділ нового зразка. Його структура, система управління і навчання побудовані з урахуванням викликів, які стоять перед Україною.

Основу бригади заклали підрозділи Держприкордонслужби, які виконували завдання в районі бойових дій на Сході України і мужньо протистояли російським агресорам. У її рядах – воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили «Азовсталь», тримали лінію оборони на Лиманському і Бахмутському напрямках, захищали наш держрубіж.

Для виконання завдань мобільний прикордонний загін на озброєнні має протитанкові й артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки і розрахунки ПЗРК.

Стати частиною "Гвардії наступу".

З сайту Херсонськоїа ОДА