Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 13.02.23

Дата: 14.02.2023 12:01

Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 13 лютого.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 34 бригади – це 149 робітників та 56 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять Кам’яне, Архангельське, Біляївку, Нову Кам’янку, Миролюбівку, Нововознесенське, Борозенське, Нову Калугу, Осокорівку, Берислав, Херсон, Правдине, Комишани, Зеленівку та Киселівку.

За дорученням Херсонської ОВА, над відновленням будівель, що понівечені через російські удари, у Херсоні працювали 40 робітників з Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 17 адресами. Загалом закрито OSB-листами 77 вікон, з них 27 – у пошкодженому освітньому закладі.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 2,6 гектара територій, вилучили 24 вибухонебезпечні предмети, знищили – 139. Піротехніки ДСНС обстежили 4,2 гектара територій, вилучили та знешкодили 54 вибухонебезпечні предмети.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 64 особи, з них 8 – це діти та 1 маломобільна людина. Потягом до Хмельницького виїхали 17 осіб, автотранспортом евакуйовано 47 людей.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 3000 продуктових наборів, 7500 буханок хліба, 1700 кг цукру, 2500 пачок чаю, 14960 банок консервів, 414 овочевих наборів, 1,4 тонни овочів, 75 кг борошна, 200 порцій обіду, 4 тонни питної води. Також людям передали 95 ремонтних комплектів для відновлення пошкоджених осель, 47 рулонів руберойду, 55 кубометрів дров, 64 “буржуйки”, 4 планшети, 75 коробок одягу, 928 гігієнічних наборів, 400 наборів побутової хімії, 217 канцелярських наборів, 132 спальних мішки, 132 пледи, 132 ковдри, 132 комплекти постільної білизни, 116 ліхтарів.

Протягом 13 – 17 лютого у Бериславському районі працюватимуть представники Міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. Ознайомитися з графіком прийому лікарів – за посиланням.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА