Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 14.02.23

Дата: 15.02.2023 16:58

Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 14 лютого.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 34 бригади – це 149 робітників та 56 одиниць техніки. Вони виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Ольгине, Новодмитрівку, Кам’яне, Архангельське, Біляївку, Берислав, Високопілля, Миролюбівку, Нову Кам’янку, Нововознесенське, Борозенське, Херсон, Правдине, Томину Балку, Загорянівку та Кізомис.

За дорученням Херсонської ОВА, над відновленням будівель, що понівечені через російські удари, у Херсоні працювали 35 робітників з Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 12 адресами. Загалом закрито OSB-листами 110 вікон, з них 61 – у пошкодженому освітньому закладі.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили майже 5 гектар територій, вилучили 178 вибухонебезпечних предметів, знищили – 1. Піротехніки ДСНС обстежили 6,5 гектара територій, вилучили та знешкодили 102 вибухонебезпечні предмети.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 54 особи, з них 3 – це діти.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 2438 продуктових наборів, 13120 буханок хліба, 20000 літрів питної води, 130 кг овочів, 26000 консервів, 200 порцій обіду, 392 банки згущеного молока, GEM бокси з їжею, гігієною, одягом – 600 штук, 3 палети круп, 5 палет овочевого рагу, 10 палет сухих супів, 3 палети макаронів, 3 палети муки, цукру та 4 палети дитячого харчування. Також люди отримали 10 генераторів, 10 рулонів плівки, 9 пластикових каністр на 20 літрів, 59 ремонтних наборів, 78 спальних мішків, 78 пледів, 78 ковдр, 78 комплектів постільної білизни та 72 матраци.

На Херсонщині продовжують працювати представники міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. Минулої доби бригади медиків відвідали Борозенське, Кучерське, Нововознесенське, Трудолюбівку, Благодатівку, Новогреднєве, Малу Сейдеминуху, Твердомедове та Кар’єрне. Загалом медпрацівники оглянули майже 150 осіб.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА