З Міжнародним днем рідної мови

Дата: 21.02.2023 17:09

Жителі Херсонщини з власного досвіду знають, що мова - це зброя. Адже в часи російської окупації побачити графіті з літерою «ї», почути рідне слово – це радість, що долає відчай та вселяє віру.

російська імперія століттями намагалася викорінити нашу мову, аби знищити ідентичність українського народу. Попри це наша мова житиме та процвітатиме віками! Переможемо!

Нагадуємо, що до Міжнародного дня рідної мови відбудеться п’ятий щорічний онлайн-диктант кримськотатарською мовою.

Його прочитають із тимчасово окупованого Криму 21 лютого о 17:30 за київським часом. Прослухати можна буде в прямому ефірі фейсбук-сторінки Nefes та на ютуб-каналі кримськотатарського телеканалу ATR.

Автор тексту цьогорічного тексту – заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, політичний в’язень кремля Наріман Джелял. Він написав його в СІЗО тимчасово окупованого Криму.

З сайту Херсонської ОДА