У Херсоні погасили поштову марку “ПТН ПНХ!"

Дата: 24.02.2023 21:09

Сьогодні, 24-го лютого, “Укрпошта” вводить в обіг поштову марку “ПТН ПНХ!”, присвячену річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України. Церемонія спецпогашення нової марки пройшла й у Херсоні.

На початку заходу начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін обговорив з директоркою Херсонської філії “Укрпошти” Тетяною Морозовою план заходів дирекції щодо недопущення масових скупчень людей.

На поштовому випуску “ПТН ПНХ!” представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі, створених ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут маленьким хлопчиком, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у селищі Бородянка, що на Київщині.

Поштова марка “ПТН ПНХ!” – благодійна. Частина коштів з продажу спрямують на підтримку навчальних закладів, постраждалих через російські обстріли.

Тираж – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Встигніть придбати марку у відділеннях “Укрпошти” або онлайн.

З сайту Херсонської ОДА