У Хмельницькому відкрили мандрівну благодійну виставку “Херсонщина – це Україна”

Дата: 05.03.2023 19:57

Хмельницький - це восьме місто, куди привезли картини благодійної виставки “Херсонщина – це Україна”.

На полотнах митці зобразили пам’ятки та мальовничі місця Херсонщини, епізоди з окупації міста та героїчну історію спротиву херсонців російській окупації.

Загалом в проєкті взяли участь понад 20 художників із різних куточків України, які передали понад 120 робіт.

Частину з них глядачам пропонують придбати на аукціоні. Кошти передають на закупівлю обладнання для 57 мотострілецькій бригаді імені Костя Гордієнка, а також відновлення пошкодженої росіянами культурних памʼяток Херсонщини.

Переглянути виставку «Херсонщина – це Україна» і придбати роботи можна у Хмельницькому обласному художньому музеї за адресою: Проскурівська, 47. Триватиме вона до 17 березня.

З сайту Херсонської ОДА