Привітання начальника Каланчацької селищної військової адміністрації з Міжнародним днем боротьби за права жінок

Дата: 08.03.2023 17:17

Шановні жінки!

8 березня в Україні донедавна пов’язували лише з тюльпанами та весною. Нині все більше жінок погоджуються, що Міжнародний день боротьби за права жінок – це нагода заявити про рівноправ’я! Це заклик до ґендерної рівності у світі, вільному від упереджень, стереотипів і дискримінації, різноманітному, справедливому та інклюзивному світі, в якому цінують відмінності.

Сьогодні жінки працють у всіх можливих сфера, впевнена та професійно виконують покладені на них обовязки.  Вони з легкістю долають всі  труднощі  та досягають успіху! І ще раз переконуємося, що наші жінки - неймовірні та сильні в усі часи!

Сьогодні українські жінки,  разом з чоловіками на передовій відстоюють мир та єдність України. Ми вітаємо вас, жінки-бійці, жінки-волонтерки, жінки-лікарі, і дякуємо за ваші стійкість  та мужність.

Особливі слова підтримки висловлюємо матерям, які не дочекалися своїх синів з війни. Нехай загоюються ваші душевні рани, а гордість за синів наповнює ваші серця.

Нехай скоріше запанує мир і небо знову буде блакитне.

З повагою,     Світлана Фоміна