Хоч би скільки Росія робила підлостей, наша держава й народ все одно не будуть у кайданах – звернення Президента України

Дата: 09.03.2023 23:01

«Провів сьогодні кілька нарад щодо наслідків масованого удару по нашій інфраструктурі. Чергове намагання держави-терориста воювати проти цивілізованості призвело до тимчасових відключень електрики, тепла та води в деяких наших регіонах і містах.

Російські ракети сьогодні забрали життя шести українців. Мої співчуття родинам...

Відновлювальні роботи на енергообʼєктах тривають увесь день. Найскладніше – Харків, Житомирщина. Непросто в Одесі, у Дніпропетровській області, у Києві, у Запоріжжі. Ремонтні бригади, енергетики, місцева влада, центральна влада – усі працюватимуть стільки, скільки треба, щоб відновити подачу енергії містам і районам, де зараз проблеми.

Я дякую всім, хто працює заради цього. Ми вже показали, на що здатна Україна. І скільки б Росія не робила підлостей, наша держава і народ усе одно не будуть у кайданах. Ані ракети, ані звірства Росії в цьому не допоможуть».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 379-го дня війни.

відео за посиланням:https://youtu.be/tVB0n0ajhYk

З сайту Херсонської ОДА