На платформі Дія.Цифрова освіта з’явився новий серіал для держслужбовців — «Вебдоступність»

Дата: 11.03.2023 09:13

Курс розроблено за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта.

Кожен вебсайт та мобільний застосунок має бути доступним і зручним для всіх користувачів. Щоб люди з порушеннями зору могли взаємодіяти з цифровими продуктими, було запущено освітній серіал «Вебдоступність».

Серіал розповідає про стандарти цифрової доступності у світі та в Україні: чому так важливо їх дотримуватись та як перевірити сайт або мобільний застосунок на відповідність усім вимогам. Курс складається з 10 відео-уроків. Серед запрошених гостей:

• Дмитро Попов — національний консультант з вимог вебдоступності в ПРООН, експерт з цифрової доступності в ПОГ «Ресурсний центр «Безбар’єрна Україна», директор в ТОВ «Лабораторія цифрової доступності».
  • Євгеній Шикірявий — дизайн менеджер в Еleks, співавтор курсу «Інклюзивний дизайн графічних інтерфейсів» та співавтор авторизованого перекладу WCAG 2.1 українською.

Під час перегляду ви дізнаєтесь про:

• допоміжні технології цифрової доступності;
  • альтернативні версії нетекстового вмісту;
  • правильні колірні рішення, вплив контрасту, адаптивність матеріалів;
  • способи керування інтерфейсом та багато інших важливих речей.

відео за посиланням:https://youtu.be/RVO0MHwKp2A

Дивіться серіал за посиланням

Будуємо безбар’єрний цифровий простір!

З сайту Херсонської ОДА