Отримайте стипендію на безоплатне навчання від Google!

Дата: 15.03.2023 14:02

Другий набір на стипендіальну програму від Google.org та INCO триває до кінця березня, тож встигніть зайняти своє місце!

Програма надає безплатний доступ до Професійних сертифікатів від Google на Coursera. Це ваша можливість здобути міцні знання та отримати затребувану професію.

Яку програму ви можете обрати?

«IT Підтримка»

Навчальна програма з п‘яти послідовних курсів, розроблена Google.org і представлена ​​на Coursera, дозволяє учням навчатися за допомогою відеолекцій та різноманітних практичних завдань, які імітують реальні сценарії ІТ-підтримки, важливі для таких посад, як фахівець технічної підтримки, системний адміністратор тощо.

«Цифровий маркетинг і електронна комерція»

На цій навчальній програмі з семи курсів ви підготуєтесь до першої роботи у сфері маркетингу та навчитесь використовувати такі інструменти, як Canva, Constant Contact, Google Ads, Google Analytics, Hootsuite, HubSpot, Mailchimp, Shopify і Twitter. Вміст курсів інтерактивний і розроблений співробітниками Google з досвідом роботи в цій галузі.

Детальніше про програму

На стипендію можуть претендувати:

• українці/ки, що повністю чи частково втратили роботу внаслідок військової агресії РФ;
  • українці/ки, чия зайнятість опинилася під загрозою під час війни.

Відбір відбуватиметься на основі анкет, які слухачі заповнюють при реєстрації.

Кількість місць обмежена. Взяти участь в програмі можуть лише кандидати, що зараз проживають на території України, мають чітку мотивацію вступити на програму та завершити навчання за 6 місяців. Слухачі, які долучилися до програми, але не мали активності впродовж місяця, будуть виключені з програми.

Реєстрація триває до 30 березня включно. Навчання на програмі розпочнеться впродовж березня.

Якщо вашу кандидатуру відберуть для участі, ви отримаєте лист-запрошення на інформаційну сесію в онлайн-режимі щодо подальших дій.

Подати заявку можна за посиланням.

З сайту Херсонської ОДА