#МістаГероїв. З півночі розпочалося звільнення України

Дата: 23.03.2023 10:02

Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун. Населені пункти Київщини, які першими зустріли повномасштабну війну. Там точилися запеклі бої. Та попри все, вони не скорилися.

Ми витримали і відбили наші міста. Ворог на повну відчув, що таке українська лють та сила. Ми показали не лише нашому народу, але й усьому світу, що Україна може перемогти в цій війні.

Ми побачили самі, на що здатні. Це все стало можливим завдячуючи тим людям, хто з перших днів війни став на захист нашої держави. Хто допомагав облаштовувати блокпости, доставляв гуманітарну допомогу, випікав хліб в окупації та підтримував інших.

З півночі розпочалося звільнення України, далі ворога вибили з Харківщини та правобережжя Херсонщини, на черзі – тимчасово окуповані території Херсонської та Запорізької областей, Донеччина, Луганщина, а також український Крим.

відео за посиланням:https://www.facebook.com/watch/?v=202115825843622

З сайту Херсонської ОДА