Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 23.03.23

Дата: 24.03.2023 15:19

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 23 березня.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 40 бригад – це 191 робітник та 73 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Малу Сейдеминуху, Берислав, Шляхове, Садок, Трудолюбівку, Нововоскресенське, Калинівське, Добрянку, Краснолюбецьк, Новопетрівку, Херсон, Правдине, Кірове, Киселівку, Крутий Яр та Посад-Покровське.

Над відновленням будівель, що пошкоджені через російські удари, у Херсоні працювали 25 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби. Першочергові ремонтні роботи проведено за 27 адресами. Загалом закрито OSB-листами 205 вікон, з них 42 – у медзакладі, 17 – у дитсадку та 146 – у  житлових будинках.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 11 гектар територій, вилучили 194 вибухонебезпечні предмети, знищили – 24. Піротехніки ДСНС обстежили 3,5 гектара територій, вилучили та знешкодили 31 вибухонебезпечний предмет. Підрозділи ЗСУ, ТРО та ДССТ обстежили 4,6 кілометра доріг, 6 кілометрів ліній електропередач, 897,5 гектара територій, на яких виявили та знищили 126 вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 87 осіб, з них 4 – це діти та 1 маломобільна людина. Потягом виїхали 35 жителів області, автотранспортом – 52.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 2067 продуктових наборів, 1920 буханок хліба, 1920 банок консерви, 450 порцій готових обідів, 300 літрів питної води, 130 кілограмів овочів. Також людям передали  7 OSB-листів, 530 гігієнічних наборів, 105 пар взуття, 8 ходунків, 2 інвалідних візки, 50 одиниць побутової хімії, 100 ковдр, 100 комплектів постільної білизни, 100 подушок, 100 обігрівачів, 50 матраців та 40 наборів посуду.

На Херсонщині продовжують працювати представники міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. Минулої доби бригади медиків відвідали Борозенське, Чарівне та Кучерське. Загалом медпрацівники оглянули 64 особи.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА